Meniu

 •  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
   

          Statistika

 • Trumpai apie save:

 •         Esu kompiuterių remonto specialistas. Šia veikla užsiimu jau seniai, todėl puikiai žinau, kad šiame darbe svarbiausia - atsakingumas ir kruopštumas. Jūs apsilankėte šioje svetainėje, tai maloniai kviečiu susipažinti su mano teikiamomis paslaugomis skyrelyje Paslaugos. Jei ieškote kompiuterio komponentų, tad apsilankykite skyrelyje Kompiuterių dalys. Taip pat, norėdami parduoti kompiuterį ar kompiuterinę techniką, galite kreiptis nurodytais Kontaktais.

          Darbe didelį dėmesį skiriu kokybei ir klientų poreikių patenkinimui. Atsiradus kompiuterio nesklandumas visada padedu, konsultuoju įvairiais iškilusiais klausimais.
  Galite kreiptis Skype, telefonu ir elektroniniu paštu. Į el. laiškus bus atsakytą per artimiausias 24 valandas. Iškilus problemai, nesivaržydami galite kreiptis ir savaitgalio bei švenčių dienomis.

          Svarbu tai, kad darbus atlieku greitai ir klientas savo kompiuterį atgauna per vieną ar dvi dienas. Šis privalumas, palyginus su kitais paslaugų teikėjais, leidžia greitai ir lanksčiai reaguoti į kliento problemą.
   

   

  Malonu jums padėti ir bendradarbiauti.